Fa / En

کنترل تردد در خانه هوشمند

کنترل تردد

با کارشناسی های دقیق به این نتیجه رسیدیم که برای داشتن یک سیستم دزدگیر خوب و کاربردی لازم است ریموت آن را حذف کنیم. طی تحقیقات انجام شده ازمالکان واحدهایی که درعین داشتن دزدگیر موردسرقت واقع شده بودند معلوم شد اغلب این افراد سیستم دزدگیر خود را استفاده نمی کنند که علت آن مشکل در حمل ریموت است. در هنگام خروج از واحد برای روشن کردن دزدگیر لازم است هر یک از اعضای خانواده یک ریموت داشته باشند و این کار را کمی دشوار می کند. تصور کنید در هنگام خروج از منزل لازم است علاوه بر سویئچ خودرو و ریموت درب کنترلی و گاهاً ریموت مغازه یا دفترکار و ...، ریموت دزدگیر منزل را نیزبه همراه خود داشته باشید. حجم بزرگ ریموت و از طرفی نیاز به تعویض باطری آن عملاً شما را از استفاده این دستگاه منصرف می کند.

بنابراین کارتخوان مغناطیسی ضمن دارا بودن امنیت فوق العاده بالا مشکلات ریموت را نیز حل کرده است. برای فعال و غیرفعال کردن دزدگیر کافی است یک کارت تعریف شده مانند کارت بانکی که نه حجم و وزن زیادی دارد و نه نیاز به باطری پیدا می کند و البته بسیار ارزانتر از ریموت نیز می باشد را داخل کیف پول خود داشته باشید. حتی برای کشیدن کارت برروی دستگاه کنترل تردد لازم نیست آن را از کیف خود خارج کنید بلکه می توانید کیف پول خود را بر روی کارتخوان قرا دهید. بنابراین به همین سادگی یک مشکل بزرگ در استفاده از دزدگیر حل شد. علاوه براین، باکشیدن کارت برروی کارتخوان که در کنار درب ورودی خانه نصب می گردد، شما ورود خود را به سیستم کنترل تردد خانه هوشمند اعلام می کنید و در یک لحظه سناریو خانه عوض می شود یعنی دزدگیر غیرفعال می گردد و همزمان قفل برقی باز می شود. روشنایی اتوماتیک در همه فضاها فعال می گردد. کولر و پرده ها و سایر تجهیزات نیز براساس تنظیمات قبلی شما تغییر وضعیت پیدا می کنند. عکس این وضعیت زمانی اتفاق می افتد که درهنگام خروج از خانه کارت خود را دوباره بکشید. سیستم متوجه خروج شما شده و سناریو  عدم حضور را انجام می دهد.

 

درباره ما

شرکت خانه هوشمند هِگسا طراح و مجری­ سیستم ­های خانه هوشمند در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه هوشمند سازی ساختمان ­های مسکونی، تجاری، اداری و هتل ­ها آغاز نمود. این شرکت نماینده رسمی برندهای اشنایدر آلمان، بلوموتیکس ایتالیا، آی پرو ترکیه و همچنین عامل فروش چندین برند مطرح اروپایی تحت پروتکل KNX می باشد.

مطالعه بیشتر ...

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ملاصدرا، بعد از بیمارستان بقیه اله الاعظم، پلاک 200

تلفن تماس : 53 10 06 88 -021

آدرس دفتر قزوین: بلوار شهید لشگری (سرتک)، نبش پردیس چهارم، ساختمان افق، طبقه 5، واحد 14
تلفن تماس: 2 -71 37 36 33 -028

آجورلو 970 19 18 0912

ساعت تماس: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17

پنج شنبه از ساعت 9 تا 13

آدرس ایمیل: info [@] hegsa.ir