Fa / En

بلاگ

بلاگ (191)

آنچه که باید درباره سیستم اتوماسیون خانه خود بدانید زمانی که یک خانه تمام اتوماتیک دارید ممکن است دیگر به فعالیت فیزیکی وابسته نباشید. با این حال، پیش از اتوماتیک کردن خانه باید مسائل مشخصی را بدانید.
تاثیر فناوری های هوشمند بر هتلداری فناوری خدمات هتلداری در حال تغییرات فوق‌العاده سریع است. تقریبا هرروز محصولات جدیدی برای بهبود خدمات میهمان طراحی می‌شود. کارشناسان بین‌المللی بر این باورند که اگر اطلاعات، نفت جدید است، پس فناوری‌های هوشمند نیز چاه‌های جدید نفت هستند. بنابراین در صنعت هتلداری نیز هر هتلی می‌خواهد حفاری خود را انجام دهد. هتل‌هایی که امروزه قوی‌ترین بانک‌های اطلاعاتی را ایجاد می‌کنند، فردا را با به دست آوردن بزرگ‌ترین مزیت رقابتی از آن خود خواهند کرد.
هوشمند سازی چگونه ارزش پولی خانه را بالا می برد؟ یک سیستم امنیتی مطمئن و وسایل خودکار علاوه بر این که نظر مشتری را به خانه هوشمند شما محدود می کنند، ارزش پولی خانه و قیمت آن را نیز افزایش می دهند.
بهینه‌سازی مصرف انرژی با محصولات خانگی هوشمند اکنون نزدیک به یک دهه است که خانه هوشمند و محصولات آن به بهبود زندگی افراد و بهینه‌سازی مصرف انرژی کمک کرده است.
نقش هاب هوشمند در سیستم اتوماسیون خانه‌های هوشمند خانه جایی است که خانواده می‌تواند با خیال راحت در آن زندگی کند و نیازهای اساسی زندگی را برآورده سازد. اما هر خانه مدرن و بدون فناوری پیشرفته یک خانه هوشمند نیست.
"الکسا" از این پس کاربران را با نور می‌خواباند و بیدار می‌کند صاحبان دستیار هوشمند شرکت آمازون موسوم به "الکسا"(Alexa) از این پس می‌توانند کنترل چراغ‌های خانه را به آن بسپارند تا در هنگام نیاز چراغ‌های خانه را روشن، کم نور یا خاموش کند.
زندگی به سبک فیلم‌ها؛ خانه‌های هوشمند چقدر به ما نزدیک‌اند تصور کنید که تلویزیون خانه شما دقیقاً در ساعت شروع برنامه مورد علاقه‌تان روشن شود، چراغ‌های خانه نور مناسب تماشای تلویزیون را برای شما تنظیم کنند و میزان صدای تلویزیون هم به دلخواه شما کم و زیاد می‌شود. همه این اتفاق‌ها و بیشتر از این به کمک فناوری‌ موجود در خانه‌های هوشمندامکان پذیر است. اما خانه هوشمند چیست و چگونه کار می‌کند؟
خانه های هوشمند راهی برای مدیریت مصرف هوشمندسازی ساختمان ها یکی از راهکارهایی است که به گفته کارشناسان می تواند علاوه براعمال مدیریت بر مصرف، کاهش قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی به همراه داشته باشد به گونه ای که از آسایش ساکنان نیز کم نشود موضوعی که هنوز در کشورمان جای کار دارد و در اول راه است.
مناسب سازی خانه ها برای سالمندان در یک دهه اخیر جمعیت جهانی روبه پیری حرکت کرده است، از همین رو بسیاری از کشورها و سازمان‌های جهانی درحال اندیشیدن و اجرای تمهیداتی هستند که خیل جمعیت سالخورده‌ای که تا دو دهه آتی ظهور می‌یابند دغدغه‌ای برای مسکن نداشته باشند و در مکان زندگی خود از بالاترین ایمنی و رفاه با توجه به شرایط نامساعد جسمانی برخوردار باشند.
چند راه‌حل‌ ساده برای کاهش مصرف انرژی برق نصب سیستم‌های روشنایی هوشمند می‌تواند سبب صرفه‌جویی ۵۰ درصدی در بخش روشنائی شود.
صفحه1 از20

درباره ما

شرکت خانه هوشمند هِگسا طراح و مجری­ سیستم ­های خانه هوشمند در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه هوشمند سازی ساختمان ­های مسکونی، تجاری، اداری و هتل ­ها آغاز نمود. این شرکت نماینده رسمی برندهای اشنایدر آلمان، بلوموتیکس ایتالیا، آی پرو ترکیه و همچنین عامل فروش چندین برند مطرح اروپایی تحت پروتکل KNX می باشد.

مطالعه بیشتر ...

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ملاصدرا، بعد از بیمارستان بقیه اله الاعظم، پلاک 200

تلفن تماس : 53 10 06 88 -021

آدرس دفتر قزوین: بلوار شهید لشگری (سرتک)، نبش پردیس چهارم، ساختمان افق، طبقه 5، واحد 14
تلفن تماس: 2 -71 37 36 33 -028

آجورلو 970 19 18 0912

ساعت تماس: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17

پنج شنبه از ساعت 9 تا 13

آدرس ایمیل: info [@] hegsa.ir